Logo i identyfikacja wizualna

Tożsamość marki w ogromnym stopniu budowana jest przez rozwiązania graficzne. To właśnie znakiem firmowym oraz identyfikacją wizualną firmy spotykamy się najczęściej. Klienci podświadomie zawsze wybierają produkty na podstawie ich wartości postrzeganej, a nie rzeczywistość.

Zapewniamy oryginalne i kreatywne projekty graficzne

Logo

To znak firmy, który będzie kojarzył się z Twoim biznesem. Przemyślane i atrakcyjne logo to klucz do sukcesu. Dzięki logotypowi Twoja marka staje się rozpoznawalna i wzbudza zaufanie. logo to nieodłączny element identyfikacji wizualnej, który powie o Twojej firmie więcej niż tysiąc słów.

Brand Name
Brand Name
Brand Name
Brand Name
Brand Name
Brand Name
Brand Name
Brand Name
Brand Name
Brand Name

Księga znaku 

Nieodłącznym zestawem wraz z logo jest księga znaku logo. czym jest księga i jakie elementy zawiera?

Księga znaku jest dokumentem, który zawiera przydatne informacje na temat korzystania z Twojego nowego logotypu. To pomoc nie tylko dla Ciebie, ale również dla Twoich kontrahentów i partnerów – wszystkich osób, które będą w przyszłości korzystać z Twojego logo. Zamawiając u nas logo otrzymujesz pełną księgę znaku, która pokaże Ci, jak skutecznie wykorzystać potencjał swojego znaku oraz czego nie robić, aby nie przedstawiać wizytówki swojej marki w złym świetle. Zobacz, jak Twoje logo będzie prezentowało się na wizytówkach, papierze firmowym, teczce lub w sieci (reklamy graficzne) praz innych materiałach reklamowych zanim jeszcze je zamówisz.

log

Właściwe logo

Logo może składać się z kilku części – graficznego zapisu nazwy, znaku graficznego lub obydwu tych elementów. W tej sekcji księgi znaku znajdziesz przykłady właściwego wykorzystania Twojego logotypu.

warianty_kolor

Warianty kolorystyczne

Ta sekcja księgi znaku zawiera różne warianty kolorystyczne logo. Wartości podane z palety barw: RGB, CMYK lub Pantone powiedzą Tobie i Twoim partnerom, jak poprawnie korzystać z różnych wersji znaku.

2_log

Obszar ochronny logotypu

Odpowiednie proporcje każdego z elementów logo powinny być zawsze zachowane – na stronie internetowej, plakacie czy banerze reklamowym. Dzięki księdze znaku dowiesz się, jak to zrobić i masz pewność, że żaden grafik czy drukarz nie zniekształci Twojego logotypu.

linie-pisma

Kroje fontów i logo

Wskazanie krojów czcionek oraz wskazówki dotyczące edycji tekstu to przydatne informacje, które pozwolą na poprawne korzystanie z logo. W tej części księgi znaku dowiesz się, jak powinna być zapisana nazwa, dane firmy i slogan, które towarzyszą logotypowi.

logo06

Wielkości minimalne

Dzięki wartościom podanym w księdze znaku, logo Twojej firmy zawsze będzie eleganckie i czytelne. To przydatne informacje dla każdego, kto w przyszłości będzie wykorzystywał Twój znak firmowy.

4log

Zasady prawidłowego korzystania z logo

Poznaj zasady stosowania Twojego logo, wraz z dobrymi i złymi praktykami. Zobacz, kiedy znak będzie prezentował się najlepiej i stosuj tę wiedzę do promocji swojej marki.

Jak powstaje logo?

01

projekt

Zamysł

Twojego logo

Dobry pomysł to dopiero początek. Dobre pomysły często utrwalane za pomocą najbardziej konwencjonalnych narzędzi – ołówka i kartki. 

02

Grafika

Projekt graficzny

twojego logo

Na tym etapie powstaje ostateczna wersja logotypu. To moment, w którym zamysł jest doprecyzowywany w każdym szczególe aż do powstania wersji ostatecznej. 

03

gotowe

Gotowe!

Prezentacja

Prezentacja logo, także przy użyciu przykładowych materiałów promocyjnych. 

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Projekt logo

Stworzenie znaku graficznego, który zawsze będzie kojarzony z Twoją marką

Identyfikacja wizualna

Atrakcyjna i sugestywna prezentacja Twojego produktu znacznie podniesie jego atrakcyjność, promocję i sprzedaż.

Branding i rebranding

Strony podmiotów i instytucji wymagające częste aktualizacje zawartości. 

Materiały reklamowe

Strony podmiotów i instytucji wymagające częste aktualizacje zawartości. 

Brief

Odpowiedz już teraz na kilka pytań dotyczących Twojego projektu

Potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie bezpłatną ofertę. 

Bądźmy w kontakcie

Napisz do nas

Dane kontaktowe

Adres e-mail

hello@onionstudio.pl

Zadzwoń do nas

+48 664-282-242

Znajdziesz nas

Dane firmy