Sklepy internetowe

Dobrze zaprojektowany gotowy sklep internetowy to klucz do sukcesu w branży e-commerce. Optymalizujemy sklepy pod kątem wyglądu i konwersji, dzięki czemu Twoi Klienci będą chętniej wracać do Twojego sklepu.

Nasze sklepy

Co charakteryzuje nasze sklepy?

Dobrze zaprojektowany gotowy sklep internetowy to klucz do sukcesu w branży e-commerce. Nasze sklepy są zoptymalizowane pod kątem wyglądu, Klienta i konwersji, dzięki czemu Twoi Klienci będą chętniej wracać do Twojego sklepu.

Przemyślany układ treści i RWD

Projektujemy układ treści wg makiet UI. Prognozujemy zachowania użytkownika.​ Sklep musi pięknie wyglądać na każdym urządzeniu.

Intuicyjny CMS

Komfort pracy na sklepie musi być wysoki. Od tego zależy szybkość i jakość realizacji zamówień, Dlatego dopasowujemy panel administracyjny do Ciebie i Twoich pracowników.​

Szeroka funkcjonalność

Sklep internetowy to nie tylko strona z produktami. To zaawansowany system, obsługujący zamówienia, dokumenty sprzedaży, kurierów, płatności i szereg innych skomplikowanych procesów.

Pełna automatyzacja

Sklep internetowy to nie tylko strona z produktami. To zaawansowany system, obsługujący zamówienia, dokumenty sprzedaży, kurierów, płatności i szereg innych skomplikowanych procesów.

Integracje z marketplace'ami

Zwiększamy widoczność Twoich produktów! Integrujemy sklep z Allegro, eBay, Ceneo, Empik Marketplace, Amazon itp!

Wspieramy Dropshipping!

Chciałbyś zacząć sprzedaż w internecie, ale nie masz produktu? Nic nie szkodzi! Zbudujemy Twój sklep internetowy i zintegrujemy go z dowolną hurtownią, która wyśle produkt bezpośrednio do Twojego Klienta!​

Szybkie i bezpieczne serwery

Bezpieczeństwo i stabilność to podstawa. Wybieramy serwery, które chronią sklepy przed atakami złośliwego oprogramowania i wyciekiem danych.

Darmowa pomoc techniczna

Nasi Klienci otrzymują profesjonalne wsparcie techniczne - w każdym momencie.

Naszą misją jest, żebyś zarabiał

Planujemy, projektujemy i wdrażamy

Zanim rozpoczniemy pracę nad projektem, przeprowadzamy wywiad, dzięki czemu ułatwimy Ci wybór odpowiedniego rozwiązania IT, którego użyjemy do budowy Twojego sklepu. 

01

projekt

Szkielet

twojego sklepu

Surowa architektura i nawigacja. Nie ma zdjęć, grafik, bannerów, ozdobników, efektów, ani nawet kolorów. Pojawią się w kolejnym etapie prac. 

02

Grafika

Projekt graficzny

twojego sklepu

Na tym etapie powstaje projekt graficzny Twojej strony w formacie *.PSD. Następnie wcześniej przygotowany szkielet zostaje uzupełniony i strona nabiera właściwego designu. 

03

gotowe

Gotowe!

twój sklep internetowy

Twoja responsywna, w pełni funkcjonalna, szybka i przejrzysta strona jest gotowa żeby przyjąć oglądających ją gości i zarabiać.

Brief

Odpowiedz już teraz na kilka pytań dotyczących Twojego projektu

Potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie bezpłatną ofertę. 

Bądźmy w kontakcie

Napisz do nas

Dane kontaktowe

Adres e-mail

hello@onionstudio.pl

Zadzwoń do nas

+48 888-595-505

Znajdziesz nas

Dane firmy